Skip to content Skip to footer
AKVEN İNŞAAT

Başkanın Mesajı

2003 yılından bu faaliyet gösteren firmamız, yenilikçi ilkelerimiz ile her yıl gelişen teknolojisi, mimari proje anlayışımız ve yapı standartları ile alışılmışın dışında projelerimiz ile yeni yaşam alanlarını hayata katmak için sürekli çalışıyoruz.

Akven İnşaat olarak, geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Kocaeli’de dün olduğu gibi bugünde yatırımı kazanca dönüştüren, yaşamınızı konforla renklendiren projeleri hayata geçiriyoruz. Akven İnşaat yapı kalitesi, şehir içinde merkezi konumlarda ve doğa içinde şehre yakın eşsiz konumlarda yeni değerleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için var. Akven İnşaat doğal hayatı koruyan yaklaşımı, çevreye saygısı ile yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip. Çünkü daha iyi bir yarın bekleyen pek çok hayat var

Yapı inşaası gibi kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde olan firmamız kurulduğu ilk günden bu yana güven inşaa etmeyi kendine ilke edinmiş, kalite ve estetiği de güven yapı taşları üzerine oturtmayı başarmıştır. Her geçen gün büyüyen kadrosuyla ve değişmeyen kalite anlayışıyla kurulduğu günden bu yana sayısız projelere imza atmıştır. Akven İnşaat kalitesi ile hayatlarını sorunsuz ve konfor içinde sürdüren bizi seçen müşterilerimiz aynı zamanda yatırımlarının kazanca dönüşmesinin de keyfini sürmektedir.

Merkez Ofis
Körfez Mh. Berk Sokak
Dolphin AVM Kat:3 No: 319 İzmit / KOCAELİ

Yuvacık Satış Ofis
Fatih Mah.Hastane Cad. No:51 Yuvacık – Başiskele / KOCAELİ

Başiskele Satış Ofis
Fatih Mah. Tınaztepe Cad.
110-114 Başiskele / KOCAELİ

Akven İnşaat © 2024. Tüm hakları saklıdır

© Designed by MonoPenta C.B.